Motorola žada iki spalio mėnesio pristatyti išmanųjį telefoną Moto X


motorola-executives-d11

Naujiena apie padalinio Motorola Mobility perėjimą po interneto giganto Google sparnu savo laiku sujaudino daugelį. Prekinio ženklo gerbėjai ėmė jaudintis dėl Motorola ateities, o konkurentai iš išmaniųjų telefonų gamintojų tarpo bus sunerimę dėl galimo glaudesnio Google ir Motorola „flirto“, dirbant su Android ekosistema – buvo mano, kad Google darys nuolaidas dabar jau savo išmaniųjų telefonų gamybos padaliniui, o tai kenks santykiams su kitais rinkos žaidėjais.

Vis tik atėjo laikas išsklaidyti vieno ar kito nerimo priežastis. Buvo publikuotos ištraukos iš Motorola Mobility generalinio direktoriaus Dennis Woodside interviu konferencijoje D11. Visų pirma, Motorola vadovas patikino, jog po Google sparnu daro viską, kad būtų sugrąžintas kompanijos kaip mobilių telekomunikacijų priemonių lyderio veidas. Buvo pažadėta visa galybė naujų išmaniųjų telefonų, kurie galės pademonstruoti, kuria kryptimi kompanija plėtosis.

Iki spalio mėnesio turėtų būti pristatytas išmanusis telefonas – flagmanas Moto X, kuris gavo neįvardintus kelis procesorius, turinčius išspręsti trumpą baterijos darbo laiką. Moto X pavyzdys gulėjo Dennis Woodside kišenėje, tačiau jį pademonstruoti viešai jis atsisakė. Vėliau buvo pateikta užuomina apie įvairias intelektualias funkcijas – pavyzdžiui, išmanusis telefonas pats atpažins, kada vartotojas automobiliu važiuoja per dideliu greičiu, taip pat bus draudžiamos tam tikros aktyvumo rūšys.

Įdomu tai, kad Moto X gamyba bus vykdoma buvusioje kompanijos Nokia gamykloje, esančioje Teksaso valstijoje (JAV). Gamykla suteiks darbo maždaug 2000 žmonių. Amerikietiška išmaniojo telefono kilmė yra ypatingas kompanijos pasididžiavimas. Motorola Mobility vadovas paaiškino, kad Google aprūpina padalinį viskuo, kas reikalinga, tačiau Android srityje nesuteikia jokių išskirtinių teisių ir galimybių, lyginant su kitomis kompanijomis – partneriais. Mažas Motorola dydis, jos vadovo teigimu, nesutrukdys jai daryti revoliucinių produktų. Įdomu tai, kad pardavinėti Moto X ruošiasi daugelis partnerių ir mobiliojo ryšio operatorių tarpo, tuo tarpu antruoju Google Nexus šis išmanusis telefonas netaps.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos