Naujausioje iPhone reklamoje Apple gerbėjai teigia pamatę iWatch


Kaip dažniausiai atsitinka tokiais atvejais, būtent didžiausi kurios nors kompanijos produkcijos gerbėjai pirmieji pastebi ką nors neįprasto reklaminiuose vaizdo klipuose, ypač jei tas „kas nors“ yra gandais apaugęs Apple produktas „išmanusis“ laikrodis. Vienoje iš paskutinių iPhone reklamų vienas aktorių buvo pastebėtas su laikrodžiu, kuris primena „protingą“ laikrodį, neva ruošiamą slaptose Apple laboratorijose.

iwatch-ad-01

Nežiūrint į tai, jog nuotraukose matomas įrenginys gali būti ir iPod nano, kuris dar 2011 m. gavo laikrodžio funkcionalumą, pateiktose reklaminio vaizdo klipo nuotraukose yra kitoks įrenginys. Matyti, kad jis turi apvalų ekraną.

Iš kitos pusės, Apple anksčiau nesiveldavo į tokias akivaizdžias užuominas apie savo būsimus produktus. Ir toli gražu ne visi teigia, kad pademonstruotas laikrodžio dizainas yra toks patrauklus, jog galėtų patraukti būsimų vartotojų dėmesį ir šie pultų jį pirkti.

iwatch-ad-02

Bet kokiu atveju, ekspertai ir analitikai vis įkyriau kalba apie Apple „išmanųjį“ laikrodį, o tuo lengvai užsikrečia ir aršiausi Apple gerbėjai. Galbūt iš tikrųjų kompanijai iš Kupertino pavyks sukurti tai, kas dar kartą apvers aukštyn kojom visą vartotojiškos elektronikos rinką?

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos