Naujos detalės apie The Last Of Us siužetą


Keletas žaidėjų sugebėjo „nulaužti“ ribotu tiražu platinamą The Last Of Us demonstracinę versiją, kuri buvo pardavinėjama kartu su žaidimu God of War: Ascension. Jie aptiko keletą eilučių iš naujo žaidimo varikliuko, kuris atskleidė visą eilę naujos informacijos apie žaidimo eigos momentus.

the-last-of-us-wallpaper

Pirmiausia buvo visiškai atskleistos visos siužeto detalės, įskaitant pabaigą. Jei kam nors norisi gauti abejotino malonumo iš pateiktų faktų, galite susipažinti su jais aukščiau pateiktos nuorodos pagalba (arba kituose teminiuose portaluose) – mes vis tik susilaikysime ir būsimo įspūdžio negadinsime.

Taip pat žaidėjams pavyko sužinoti daugiau detalių apie daugelio žaidėjų režimą. Pastarasis, sprendžiant iš pateiktos informacijos, savo stiliumi labai primins Uncharted daugelio žaidėjų režimą, tačiau bus ir tam tikrų žymių pokyčių. Pavyzdžiui, jūs galėsite aktyvuoti „Girdėjimo režimą“ – jame judėti ir šaudyti neįmanoma, tačiau įsijungs radaras, kuriame bus matomi jūsų priešai. Atsiras ir naujos galimybės: „Grupinis išskyrimas“, „Tylus vaikščiojimas“, „Sustiprintas combo“, „Draugų pagydymas“, „Ilgalaikis combo“ ir t.t.

Vieno žaidėjo kampanijoje iš parankinių daiktų bus galima daryti minas, lankus, Molotovo kokteilius ir duslintuvus. Iš kitų ginklų minimas ir ugniasvaidis.

Priminsime, kad ateityje pasirodysiantys DLC naujienų atneš tik daugelio žaidėjų režimo gerbėjams, tuo tarpu vieno žaidėjo kampanija išliks nepakitusi ir be naujovių. Pastaroji dalis užtruks apie 12 – 16 valandų, priklausomai nuo pasirinkto žaidimo tipo. The Last of Us prekyboje turi pasirodyti birželio 14 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos