NEC EA234WMi: nebrangus 23“ LED monitorius su IPS ekranu


Japonų kompanija NEC anonsavo dar vieną savo monitorių atstovą – modelį EA234WMi, kuris gavo 23“ įstrižainės ekraną bei pozicionuojamas kaip idealus pasirinkimas verslo atstovams (nors niekas netrukdys jo įsigyti ir paprastiems vartotojams). teigiama, kad LED pašvietimas leido sukurti daug plonesnį korpusą, sumažinti monitoriaus svorį, o kartu sutaupyti daugiau energijos, lyginant su ankstesniais modeliais.

NEC EA234WMi pic01

Pranešama, kad monitoriuje įdiegta Smart Sensing technologija automatiškai nustato darbo sąlygas, todėl geba sureguliuoti ekrano ryškumą, priklausomai nuo aplinkos apšvietimo sąlygų. Visa tai papildo platus periferinių lizdų asortimentas – vartotojui prieinama HDMI, DisplayPort, DVI-D, VGA (D-Sub), kartu bus galima pasinaudoti keturiais USB lizdais papildomai įrangai prijungti.

Teigiama, kad monitorius MultiSync EA234WMi visų pirma pasirodys JAV rinkoje, tai įvyks gegužės mėnesį, tuo tarpu kaina sudarys $270 (~ 730 lt be mokesčių).

NEC EA234WMi pic02

Monitoriaus NEC EA234WMi techninės specifikacijos:

  • 23″ įstrižainės AH-IPS ekranas su 1920 x 1080 taškų raiška, 178 laipsnių matymo kampai (vertikaliai ir horizontaliai), LED pašvietimas;
  • Ryškumas –  250 cd/m2;
  • Statinis kontrasto lygis – 1000:1 (dinaminis — 25000:1);
  • Ergonomiškas stovas, leidžiantis reguliuoti monitoriaus aukštį, pavertimo kampą į priekį ir atgal, Pivot technologija (galimybė monitorių paversti 90 laipsnių kampu);
  • Integruoti garsiakalbiai (1 W galingumo), lizdas ausinėms;
  • Technologija ControlSync, skirta darbui su keliais monitoriais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos