EA anonsavo Need for Speed Rivals, debiutas – lapkričio 19 d.


NFS Rivals screenshot

Kanadiečių kompanija Electronic Arts pranešė, jog šiuo metu kuriamas naujas lenktynių simuliatorius Need for Speed Rivals. Prie projekto darbuojasi dvi kompanijai priklausančios studijos Criterion Games ir Ghost Games. Tikimasi, jog naujasis žaidimas pasirodys 2013 metų lapkričio 19 d., bus palaikomas PC, dabartinės konsolės PlayStation 3 ir Xbox 360, o taip pat šių metų pabaigoje debiutuosiančios PlayStation 4 ir Xbox One.

Need for Speed Rivals kūrėjai pasiūlys žaidėjams stoti į vieną iš dviejų priešiškų pusių – gatvėse beprotiškas lenktynes rengiančius greičio mėgėjus arba juos gaudančius ir nuolat tvarką stengiančius palaikyti policininkus. Kiekviena iš frakcijų turės savo unikalų užduočių rinkinį.

Jei vartotojai pasirinks lenktynininkus, su kiekvienu nauju lygiu galės gauti prieigą prie papildomų automobilių ir daiktų, tam galės panaudoti specialius balus. Pastarieji bus dalinami, jei pavyks sėkmingai išsisukti nuo policijos, o tam reikalui bus galima pasinaudoti specialiais spąstais. Tikėtina, kad bus pasiūlyti pasinaudoti kažkuo panašiu į sugriaunamas kliūtis, kurias mes jau matėme originaliajame Most Wanted.

Kuriant Need for Speed Rivals, naudojamas varikliukas Frostbite 3. Žaidime bus galima rasti ir Ferrari automobilių. Tie žaidėjai, kurie iš anksto rezervuos  šį žaidimą, gaus DLC The Ultimate Cop Pack, kuriame bus galima rasti Nissan GT-R Black Edition ir sistemą Advanced Pursuit.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos