2013 m. II pusėje pasirodys nešiojami kompiuteriai su Ultra HD raiška


LG-Xnote-Z360-GH50K

Kad būtų stimuliuojamas vartotojų susidomėjimas nešiojamais kompiuteriais ir stacionariomis sistemomis, gamintojai stengiasi panaudoti visas turimas priemones. Pavyzdžiui, šiuo metu aktyviai ruošiami didelės raiškos ekranai, kurie atitinka Ultra HD standarto reikalavimus. Populiarus Taivano puslapis DigiTimes, remdamasis industriniais šaltiniais, praneša, jog kompanijos, gaminančios monitorius ir nešiojamus kompiuterius, jau šiemet pristatys produktus su Ultra HD standarto palaikymu.

Atitinkamo dydžio ekranų gamyba (28“ – monitorių atveju; 15,6“ – nešiojamų kompiuterių atveju) 2013 metų antroje pusėje bus pradėta kompanijos Innolux gamyklose. Tuo pačiu metu kompanija Samsung Display planuoja pradėti masinę 13,3“ ir 15,6“ įstrižainės ekranų, palaikančių 3840 x 2160 raišką, gamybą. AU Optronics taip pat planuoja padidinti išleidžiamų LCD ekranų, priklausančių „Ultra HD klubui“, raišką.

Antra vertus, nežiūrint į gamintojų desperatiškus bandymus, asmeninių kompiuterių rinka ir toliau traukiasi. Pavyzdžiui, vien šiemet nešiojamų kompiuterių turėtų susitraukti 10%, ir tai nežiūrint į tuos pačius Ultra HD raiškos ekranus, naujausius Intel Haswell procesorius, sensorines sąsajas ir kitus madingus dalykus, kuriais bus aprūpinti nešiojami kompiuteriai, kad jų pardavimai bent jau nemažėtų.

Vienas komentaras

  1. thermal parašė:

    su tokia raiška, kad ką nors 15,6 ekrane įžiūrėti, reikės papildomai ir mikroskopą nusipirkti 😀


Kitos kategorijos naujienos