Nešiojamų kompiuterių gamintojai neskuba diegti Haswell procesorių


intel-haswell-ultrabook

Nešiojami kompiuteriai su naujaisiais Intel Haswell procesoriais mažmeninėje prekyboje turėtų pasirodyti gegužės mėnesio pabaigoje, praneša taivaniečių puslapis DigiTimes, remdamasis savo anoniminiais šaltiniais. Antra vertus, dėl didesnės tokių nešiojamų kompiuterių kainos jų tiekimo apimtys iš pradžių bus labai ribotos.

Didžiausi nešiojamų kompiuterių gamintojai kol kas yra gana atsargūs, kalbant apie užsakymų perdavimų ODM partneriams, todėl gegužės mėnesį gamyba didės labai nežymiai, skirtingai nei to norėtųsi procesorių gigantui Intel. Rinkos žaidėjai ketina atidžiai išstudijuoti naujų nešiojamų kompiuterių paklausą, ir tai padaryti prieš tai, kai bus nuspręsta apie konkrečius tiekimo kiekius ateityje.

Pati kompanija Intel mano, kad 2013 metų pabaigoje Haswell dalis bendrame jos išleidžiamų procesorių asortimente neviršys 20%. Savo ruožtu, naujokų populiarumas viršūnę turi pasiekti 2014 metais, kai Intel nutrauks absoliučios daugumos senų modelių (tiek Ivy Bridge, tiek ir Sandy Bridge) gamybą.

Beje, spartinimo entuziastai jau dabar išbando Haswell procesorių potencialą, tikėdamiesi, kad galės pasiekti geresnių rezultatų, nei tą galėjo pasiūlyti Ivy Bridge atstovai. Štai visai neseniai pasirodė informacija, kad Core i7-4770K buvo paspartintas iki 6,4 GHz, tuo tarpu įtampa tuo metu siekė vos 1.445 V. Šiuo atveju buvo aktyvūs visi keturi branduoliai ir netgi įjungta technologija Hyper-Threading. Tai leidžia tikėtis, jog Haswell potencialas tikrai nemažas, o energijos suvartojimo lygis bus daug mažesnis nei pirmtakų atveju.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos