Nokia Lumia 928 anonso sulauksime gegužės 14 d.


Kompanija Nokia oficialiai patvirtino, jog ruošia naują išmanųjį telefoną Nokia Lumia 928 su operacine sistema Windows Phone 8, o savo puslapyje publikavo atitinkamą reklaminę medžiagą.

Kiek anksčiau pasirodė vieno žurnalo fotografijos, kuriose matyti naujasis suomių flagmanas. Be to, kai kurie vartotojai pastebėjo pakelės reklamą, kuri buvo aiškiai iškabinta anksčiau laiko. Taigi dabartinis Nokia paatviravimas yra tik pripažinimas to, kas jau buvo aišku kiek anksčiau.

353129

Sprendžiant iš turimų duomenų, naujokas Lumia 928 priklausys aukščiausios klasės sprendimams, tuo tarpu pagrindinis akcentas bus gerai pažįstama technologija PureView, leidžianti gauti aukštos kokybės nuotraukas net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Visam tam padės Carl Zeiss optika, o kartu bus pasiūlyta ir optinio vaizdo stabilizavimo sistema.

Tarp laukiamų Nokia Lumia 928 charakteristikų minimas HD PureMotion ekranas su HD 720p raiška, 4,5“ įstrižainės ekranas (kai kurie šaltiniai mini ir didesnį), 2 branduolių procesorius, kuris turėtų pasiūlyti deramą produktyvumo lygį, taip pat 4G LTE mobiliojo ryšio tinklų palaikymą.

Prognozuojama, kad pirmieji Nokia Lumia 928 gaus amerikiečiai, tai įvyks gegužės – birželio mėnesį, kai išmanusis telefonas atsiras operatoriaus Verizon asortimente. Oficialus anonsas turėtų įvykti gegužės 14 d.

353130 353128

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos