Nutekintos Motorola flagmano XFON Ghost nuotraukos


Internete pasirodė eilinė porcija informacijos apie ruošiamą išmanųjį telefoną Motorola X Phone, kuris kuriamas kartu su paieškos gigantu Google. Puslapis Phone Arena publikavo internauto @evleaks išplatintas fotografijas, kuriose, kaip teigiama, pristatytas šios įdomios Motorola naujienos prototipas.

352960

Remiantis įvairių šaltinių teigimu, būsimo išmaniojo telefono kodinis pavadinimas – Ghost, savo ruožtu, nuotraukose matosi mobiliojo ryšio operatoriui AT&T skirtas variantas su pavadinimu XFON vietoj anksčiau deklaruoto X Phone. Remiantis šaltiniu, kuris remiasi patikimais informatoriais, nuotraukose užfiksuotas įrenginys iš tikrųjų yra minėtas Motorola “Ghost” XFON, ir jis bus skirtas išskirtinai amerikiečių AT&T. Modelis (tik jau kitu pavadinimu) pasirodys ir Verizon asortimente, tai įvyks birželio mėnesį, o vėliau pradės savo žygį pas kitus mobiliojo ryšio operatorius. Tuo pačiu metu teigiama, kad tai nebus Nexus serijos atstovas.

352959

Preliminariais duomenimis, išmaniojo telefono korpusas bus padarytas iš polikarbonato, o ne metalo ar kompanijai Motorola įprasto kevlaro. Iš techninių parametrų minimi 2 GB operatyvios atminties, 32 GB integruotas duomenų kaupiklis. Apie ekrano dydį šaltinis nesuteikia tikslios informacijos, tačiau tikimasi, kad jo įstrižainė svyruos ties 4,7“ diapazonu, tuo tarpu raiška komerciniame modelyje turėtų sudaryti Full HD 1080p vietoj prototipe esamų HD 720p. Apie operacinę sistemą žinoma tiek, kad tai greičiausiai bus Android 4.3 Jelly Bean.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos