nVidia anksčiau laiko parodė GeForce GTX 780


Vos kelios dienos liko iki oficialaus vaizdo plokštės GeForce GTX 780, o mes jau žinome apie šį naująjį flagmaną gana daug. Kiek anksčiau buvo paviešintos ne tik techninės specifikacijos ir išvaizda, tačiau galime įsivaizduoti ir apie preliminarų produktyvumo lygį. Dabar beliko sužinoti tik preliminarią kainą, ypač mūsų rinkoje, kurioje už kompiuterių komponentus paprastai prašoma daugiau, nei rekomenduoja gamintojas.

gtx780_esports_shanghai

Puslapiai 4Gamer.net ir VR-Zone praneša, kad Šanchajuje vykusiame žaidimų turnyre GeForce eSPORTS kompanijos nVidia atstovai neiškentė ir ant scenos pasirodė rankose laikydami GeForce GTX 780. Tiesa, žurnalistams ir žaidėjams susidomėjus būsimu flagmanu, nVidia atstovai atsisakė ką nors komentuoti, nepateikė ir jokios informacijos apie naujoko technines specifikacijas.

Visa tai šiek tiek primena analogiškus veiksmus iš kompanijos AMD pusės, kuri iš anksto „nutekino“ vaizdo plokštės Radeon HD 7990 nuotraukas, nelaukdama šio „dvigalvio“ grafinio adapterio oficialaus anonso.

Bet kokiu atveju, dabar mes tikrai žinome, kad nVidia jau turi paruoštų vaizdo plokščių GeForce GTX 780 ir jas tikrai ketina anonsuoti artimiausiu metu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos