Oppo Find 6 gaus 8 MP priekinę kamerą ir procesorių Snapdragon 800


Kinų kompanija Oppo, nors palyginti ir neseniai debiutavo tarptautinėje išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau jos ambicijos yra toli siekiančios. Puslapis MyDrivers pranešė, kad kompanija ruošia naują flagmaną, kuris vadinsis Oppo Find 6, o jo debiutas turėtų įvykti šių metų rugsėjo mėnesį.

oppo-find-6

Remiantis šaltiniu, išmanusis telefonas gaus galingiausią Qualcomm mobilų procesorių – keturių branduolių Snapdragon 800, kuris pagal savo energetinį apetitą labiau tinkamas planšetiniams kompiuteriams, nei telefonams. Tam reikalui bus būtinas talpus akumuliatorius, tačiau būtent šio rodiklio trūkumas ir yra vienas pagrindinių nežinomųjų.

Iš kitų įdomių savybių minima 8 MP raiškos priekinė kamera, kurią papildys 13 MP kamera nugarinėje dalyje. Visa tai papildys 5“ įstrižainės Full HD raiškos ekranas, 2 GB operatyvios atminties, 32 GB talpos integruotas duomenų kaupiklis. Tikimasi, kad išmanusis telefonas dar gaus microSD atminties kortelių skaitytuvą, Bluetooth ir Wi-Fi modulius, NFC technologijos palaikymą.

Apie kainą kol kas net ir preliminarių duomenų nėra, tačiau žinant humanišką kompanijos Oppo kainodarą, galima tikėtis malonių siurprizų, lyginant su konkurentų flagmanų kainomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos