Sutikite Rebound – itin minimalistinio stiliaus arkadinis žaidimas


Kūrėjų grupė su labai ironišku pavadinimu Creatively Bankrupt pristatė žaidimą Rebound, kuris gali tapti nauju arkadinių žaidimų hitu. Prie šio projekto prisidėjo trys Melburno (Australija) studentai, žaidimas sukurtas konkursui Ludum Dare.

Iš pradžių žaidimas buvo platinamas per „debesų“ talpyklą Dropbox, tačiau dėl per didelio atsisiuntimų skaičiaus prieiga buvo laikinai sustabdyta. Vis tik kūrėjai surado naujus platinimo kanalus.

rebound-screen

Kompiuterinių žaidimų istorijoje gana dažnai sutinkama keista (iš pirmo žvilgsnio) situacija. Kuo paprastesnis žaidimas, tuo sunkiau buvo praeinami jo visi lygiai, tačiau dėl to jo populiarumas tik išaugdavo. Galima prisiminti gyvatėlę, Tetris, senolį arkanoidą ir t.t. Šie žaidimai buvo diegiami praktiškai visur, kur tik būdavo ekranas ir pora mygtukų žaidimo procesui valdyti.

Kai kurie žaidimų industrijos ekspertai jau dabar kalba, kad Rebound lemta pakartoti buvusių hitų likimą. Čia nerasite gražių tekstūrų, įdomaus siužeto ir daugybės personažų. Čia žaidimo tikslas – vienas, valdymo mygtukų – du, o fizikos efektai apriboti supaprastintu susidūrimų modeliavimu.

Vis tik žaidybinis procesas gali sudominti. Atsižvelgiant į skersinio judėjimo kryptį ir sukimąsi, būtina jį perkelti kuo toliau į dešinę. Žaidėjams teks įveikti kliūtis, aišku, prisimenant tai, kad nuo kiekvieno smūgio paviršius sugriaunamas. Praktiškai visą laiką kyla jausmas, jog pajutai elementaraus žaidybinio siužeto ypatumus, o kitą kartą norisi dar labiau pagerinti savo rezultatą.

Žaidimas Rebound yra prieinamas nemokamai, jį gali atsisiųsti operacinių sistemų Windows ir Mac OS X vartotojai, taip pat jį galima žaisti, pasitelkus WEB grotuvą Unity.

  • Atsisiųsti Rebound iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos