Vakar Samsung vadovybė sprendė būsimų produktų dizaino kausimus


Vakar kompanijos Samsung pagrindinėje būstinėje Seule (P. Korėja) įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo daugybė aukščiausio lygio vadovų. Susirinkimas įdomus tuo, jog jame buvo svarstomas daugeliui įdomus klausimas, susijęs su elektronikos giganto produkcijos dizainu.

Samsung-Galaxy-s4-s3-s2

Aptarta koncepcija šiuo metu žinoma kodiniu pavadinimu Design 3.0. Reikia suprasti, kad dabartinė mobilių įrenginių karta (Galaxy S4, Galaxy S III, Galaxy Note II ir daugelis kitų, išleistų per paskutinius keletą metų) priklauso koncepcijai Design 2.0.

Leidinio The Korea Herald teigimu, visi susitikimo dalyviai sutarė, kad vartotojams turi būti lengva identifikuoti Samsung produkciją. Matyt, tai reiškia, jog kompanija vis tik pakeis mobilių įrenginių eksterjerą, galbūt įskaitant ir apipavidalinimui naudojamas medžiagas.

Koncepcija Design 3.0, kompanijos atstovų teigimu, nutaikyta ne tik į išorinę išvaizdą ir technines specifikacijas, tačiau ir pozityvių asociacijų sukūrimą bei sąveiką su pačių vartotoju.

Sprendžiant iš turimos informacijos, pastarosios idėjos įgyvendinimą mes greičiausiai pamatysime tik 2014 metais. Tad šių metų rudenį galima ir toliau tikėtis pamatyti dar labiau padidintą Galaxy Note II versiją, žinomą kaip Note 3, tačiau jau Galaxy S5 turėtų parodyti, kokia gi yra koncepcijos Design 3.0 esmė. Jei Samsung laikysis tradicijų tai turėtų įvykti 2014 m. II ketvirtyje.

Vienas komentaras

  1. opa parašė:

    pagaliau 🙂 nors technologijom samsung nesiskudziu, dizainas galetu but geresnis


Kitos kategorijos naujienos