Samsung, LG ir HTC ruošiasi atsakyti į naujojo iPhone pasirodymą


htc-one-hands-on

Didieji išmaniųjų telefonų gamintojai, tokie kaip Samsung, LG ir HTC, planuoja išleisti naujus flagmanų modelius 2013 metų III ketvirtyje. Tai turėtų tapti atsakymu į naujos kartos iPhone debiutą, kuris turėtų įvykti šių metų rugsėjo mėnesį, praneša Taivano puslapis DigiTimes, tradiciškai remdamasis savo anoniminiais industriniais šaltiniais.

Kompanija Samsung, kaip tikimasi, pristatys naująjį planšetofono modelį Galaxy Note III. Šis mobilus įrenginys turėtų gauti aštuonių branduolių Exynos 5 Octa procesorių ir 5,99“ įstrižainės Super AMOLED ekraną, kurio raiška sudarys 1920 x 1080 taškų, 3 GB operatyvios atminties (praktiškai tai yra maksimalus kiekis, kurį gali išnaudoti 32 bitų Android operacinė sistema), 13 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje. Apie programinę įrangą žinoma tiek, jog Galaxy Note III turėtų būti įdiegta operacinė sistema Android 4.3 Jelly Bean bei firminė vartotojo sąsaja Touch Wiz Nature UX 2.0.

Savo ruožtu, kompanija HTC planuoja šių metų III ketvirtyje išleisti naujos kartos Butterfly atstovą. Jis taip pat gaus Full HD raiškos ekraną. Be to, naujokas iš flagmano HTC One paveldės funkciją BlinkFeed, pagrindinę kamerą su UltraPixel technologija ir BoomSound garsiakalbius. Naujasis HTC modelis šiuo metu žinomas kodiniu pavadinimu HTC M4 (savo laiku, HTC One buvo žinomas kaip HTC M7).

Galiausiai korėjiečių kompanija LG, kuri šių metų vasario mėnesį pristatė modelį Optimus G Pro su 5,5“ įstrižainės IPS ekranu ir Qualcomm Snapdragon 600 procesoriumi, ruošia modelį Optimus G2. Jei tikėti gandais, pastarojo aparatinės platformos pagrindu taps galingiausias Qualcomm procesorius Snapdragon 800, kuris pasižymės ypač dideliu produktyvumu, tačiau kartu privers gamintojus diegti į išmaniuosius telefonus talpesnes baterijas.

Vienas komentaras

  1. rokas parašė:

    samsung telefonai geriausi 🙂 nors ir one graziai atrodo..


Kitos kategorijos naujienos