Samsung pirmą kartą Kinijoje pardavė daugiau nei 10 mln. išmaniųjų telefonų


samsung-galaxy-china

Kompanija Samsung gana ryžtingai bando įsisavinti Kinijos išmaniųjų telefonų rinką, kurioje 2012 metais įsitvirtino lyderio pozicijoje. Dabar P. Korėjos elektronikos giganto dominavimas šiame regione tik stiprėja – kompanija jau peržengė 10 mln. parduotų išmaniųjų telefonų per vieną ketvirtį ribą, o tai įvyko pirmą kartą nuo to momento, kai Samsung žengė į Kinijos rinką.

Remiantis agentūros Strategy Analytics duomenimis, per 2013 m. I ketvirtį Samsung pavyko realizuoti 12,5 mln. išmaniųjų telefonų, o tai sudaro daugiau nei trečdalį to, kas buvo realizuota per visus 2012 metus – tuomet buvo pasiektas 30 mln. rodiklis. Tai leido korėjiečių kompanijai savo rinkos dalį padidinti iki 18.5% – per ketvirtį šis rodiklis padidėjo 2.2%. Samsung atstovai jau pranešė, kad yra patenkinti rezultatais ir realizuoja naujas programas, kurios padėtų dar labiau pagerinti dabartinius pasiekimus.

Kartu buvo pranešta, kad kompanija Apple neteko savo antrosios vietos vos per vieną ketvirtį: tokios kompanijos kaip Huawei, Lenovo, Coolpad ir ZTE nustūmė amerikiečius iš karto į šeštą vietą. Kompanija iš Kupertino sugebėjo parduoti 6,1 mln. iPhone, nors analitikai pažymi, kad Apple vis dar nepajėgia susitarti su vietos mobiliojo ryšio operatoriais, kurie, kaip ir JAV, yra vienas iš pagrindinių pardavimų kanalų.

Reikia pažymėti, jog niekas, išskyrus Samsung, nesugebėjo peržengti 10 mln. parduotų išmaniųjų telefonų ribos – antroje vietoje atsidūrusi Huawei gali pasigirti 8 mln. Galima paminėti ir kompanijos labai silpną LG padėtį Kinijos rinkoje, nors pasaulyje korėjiečių kompanija yra trečia. Per I ketvirtį LG kinų rinkoje pardavė vos 100 tūkst. įrenginių, o tai leido užimti tik 0.1% rinkos.

Vienas komentaras

  1. rokas parašė:

    jie visur pirmiauja, juk samsung!!


Kitos kategorijos naujienos