Samsung išskyrė $800 tūkst., kad kūrėjai sukurtų aplikacijų Galaxy įrenginiams


Nors Samsung naudoja Android kaip pagrindinę savo mobilių įrenginių operacinę sistemą, kompanija „aplipdo“ šią programinę platformą ne tik savo firmine vartotojo sąsaja. P. Korėjos elektronikos gigantas taip pat turi, pavyzdžiui, Group Play tarnybą, kuri leidžia Samsung mobilių įrenginių vartotojams dalintis įvairiu turiniu. Tačiau dabar kompanija nori, kad kūrėjai kurtų programinę įrangą jau net ne Android, o sąlyginei „Samsung operacinei sistemai“.

Samsung-Galaxy-series

Samsung atstovai pranešė apie konkursą, kurio nugalėtojai (jų bus dešimt) gaus prizą. Tam reikalui kūrėjai privalės naudoti firminį korėjiečių instrumentų rinkinį Chord, kuris skirtas informacijos perdavimui iš vieno įrenginio į kitą.

Bendras prizinis fondas sudaro 800 tūkst. JAV dolerių. Iš šios sumos 200 tūkst. dolerių gaus nugalėtojas, kitos trys vietos – po 100 tūkst. dolerių, o pradedant šeštąja vieta – po 50 tūkst. dolerių. Aplikacijos bus vertinamos pagal tokius kriterijus, kaip unikalumas, funkcionalumas, komercinis potencialas ir dizainas. Visos šios programos turėtų būti nemokamos, nors suteikiama galimybė įdiegti ir vidinių pirkimų sistemą.

Vienas komentaras

  1. edga parašė:

    kaip noreciau to didziausio telefo


Kitos kategorijos naujienos