Savo specifikacijomis „biudžetinis“ iPhone bus panašus į iPhone 4S


Iš ankstesnių gandų mes jau žinome, kad savo ekrano dydžiu taip vadinamas biudžetinis iPhone su plastikiniu korpusu nenusileis brangesniems modeliams  – jam priskiriamas 4“ įstrižainės ekranas. Kai kurie šaltiniai mano, kad ir šio išmaniojo telefono procesorius bus gana produktyvus – atitinkami komponentai bus pasiskolinti iš iPhone 5. Grubiai tariant, biudžetiniu tokį telefoną bus galima vadinti labai atsargiai, kadangi Apple vargu, ar nuleis kainą žemiau $300. „Šviežumo“ elementu dizaine gali tapti skirtingų spalvų korpusai, lyginant su pirmtakais.

iphone_5s_colors

Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, jog šis nebrangus iPhone savo specifikacijomis bus labai panašus į iPhone 4S, tačiau ekrano ir procesoriaus specifikacijos bus šiek tiek paprastesnės. Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais dviejų naujų iPhone modelių (nebrangaus varianto ir iPhone 5 pamainos) gamybos apimtys sieks maždaug 20 mln. vienetų per mėnesį. Iš viso antrame pusmetyje bus išleista nuo 100 mln. iki 120 mln. skirtingų modelių Apple išmaniųjų telefonų. Tiesa, kai kurių šaltinių teigimu, pradinis nebrangaus iPhone tiražas bus gana kuklus – ne daugiau 3 mln. vienetų per ketvirtį.

Aišku, pagrindinis Apple konkurentas Samsung neketina palikti tokių amerikiečių gamintojo žingsnių be dėmesio. Šių metų liepos mėnesį turėtų būti išleistas Galaxy S4 Mini, tuo tarpu arčiau rugsėjo mėnesio pasirodys „storulis“ Galaxy Note III su 5,99“ įstrižainės Super AMOLED ekranu ir 13 MP raiškos kamera. Šių metų III ketvirtyje Samsung ketina išleisti maždaug 80 mln. išmaniųjų telefonų

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos