Kompanija Sony gali gyvai parodyti PlayStation 4 jau birželio 10 d.


Šių metų vasario mėnesį įvykusiame renginyje, kuris kažkodėl buvo pavadintas naujos kartos žaidimų konsolės PlayStation 4 anonsu, kompanija Sony papasakojo apie būsimos platformos architektūrą, taip pat leido pasigrožėti naujojo manipuliatoriaus išvaizda. Deja, japonų kompanija nepapasakojo, į ką bus panaši naujojo konsolė, tačiau tai gali įvykti eilinėje žaidimų konferencijoje E3 2013, prasidėsiančioje birželio mėnesio pradžioje.

Pranešama, kad kompanija Sony jau apsisprendė su data ir laiku, kada bus surengta spaudos konferencija – visa tai įvyks birželio 10 d. Ilgiau tempti „gumą“, matyt, jau nebegalima. Anot gandų, prekyboje naujoji konsolė PlayStation 4 gali pasirodyti 2013 metų spalio mėnesį.

Iš esmės, birželio mėnuo gali būti labai turtingas įdomių naujienų. Vos tik pasibaigs Taivane rengiama Computex 2013, prasidės žaidimų gerbėjams skirta E3. Kur buvus, kur nebuvus, gana greitai sulauksime ir Microsoft renginio, kadangi formalus susipažinimas su naujos kartos konsole Xbox Next turėtų įvykti gegužės 21 d. Dar po 19 dienų – jau parodos E3 metu – programinės įrangos gigantas žada papasakoti daugiau detalių apie naujos kartos Xbox konsolę. Panašu, kad bent jau E3 pamatysime tikrai karštą dvikovą tarpo Microsoft ir Sony.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos