Su Haswell procesoriais suderinami ir Corsair, Seasonic bei SilverStone maitinimo blokai


Kad normaliai funkcionuotų naujos energijos taupymo technologijos, kurios bus stacionariose Haswell procesorių versijose, galutiniam vartotojui teks pasirūpinti suderinamo maitinimo bloko paieška, kuris tenkins visus Intel reikalavimus. Antra vertus, skubėti su naujojo pirkimu nereikėtų: oficialaus Haswell procesorių anonso išvakarėse maitinimo blokų gamintojai ėmėsi garsiai kalbėti apie esamų produktų suderinamumą su būsimais Intel sprendimais.

corsair-tx750-tx850

Kaip jau neseniai rašėme, pilnu „suderinamumu“ su Haswell gali pasigirti Enermax maitinimo blokai, taip pat dalis „be quiet!“ modelių. Neseniai į šį „klubą“ įstojo ir kompanija Corsair, publikavusi pilną sąrašą visų maitinimo blokų modelių, palaikančių būtinus darbinius režimus. Problemų neturi kilti su aktualių modelių serijomis AXi, AX, HX, TX-M, TX ir GS; kai kuriems serijų CX-M, CX ir VS modeliams nustatytas įtartintas statusas „greičiausiai suderinamas“, kadangi Corsair specialistai atlieka reikiamus testus.

Atskirai apie Haswell procesorių palaikymą visuomenę informavo kompanija Seasonic. Į sąrašą pateko linijų Platinum, X-Series, G-Series modeliai, taip pat M12II Bronze atstovai, kurių galingumas siekia 750W ir 850W. Gana platų suderinamų maitinimo blokų sąrašą publikavo ir kompanija Silverstone.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos