nVidia Tegra 4i galimybės viršija dabartinių 4G LTE tinklų pajėgumus


Konferencijos CTIA 2013 metu kompanija nVidia „gyvai“ pademonstravo, ką gali jos naujasis procesorius Tegra 4i, anonsuotas šių metų vasario mėnesį ir tapęs pirmuoju tokio tipo sprendimu su integruotu 4G LTE modemu.

CTIA metu jos dalyviams buvo parodytas procesoriaus darbas su technologija Cat 4 LTE-Advanced, pasižymintis labai dideliu greičiu, kuris siekia iki 150 Mbit/s. Reikėtų pažymėti, kad absoliuti dauguma dabartinių LTE tinklų kol kas atitinka tik Cat 3 standarto reikalavimus, taigi nVidia procesorius turi gana nemažą potencialą.

tegra-4g-lte-cat4

Dabartiniai LTE Cat 3 tinklai leidžia duomenis perduoti iki 100 Mbit/s greičiu, ir tai yra milžiniškas šuolis, palyginus kad ir su tais pačiais 3G tinklais, tačiau vis tik ateitis, daugelio ekspertų teigimu – tai Cat 4 standartas, o tai vaizdžiai pademonstravo procesorius nVidia Tegra 4i.

Beje, 150 Mbit/s duomenų perdavimo sparta pasiekiama vien tik atnaujinus programinę įrangą, tuo tarpu aparatinė platforma išlieka ta pati, kuri buvo parodyta vasario mėnesį vykusioje parodoje MWC 2013. Tuomet buvo teigiama, kad palaikomas LTE Cat 3 standartas. Iš esmės, viskas, kas reikalinga, realizuota tik programiniame lygmenyje, tuo tarpu aparatinė įranga gali likti tokia pati. Ar sugebės nVidia pasinaudoti tokiomis didelėmis Tegra 4i galimybės, parodys tik ateitis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos