6 minučių trukmės The Elder Scrolls Online žaidybinis vaizdo klipas


Portalo CVG žurnalistams teko garbė pažaisti ilgai laukiamą Zenimax Online kuriamą MMO žaidimą The Elder Scrolls Online. Parodyta kova su monstrais, taip pat bus galima pamatyti iš buvusių serijos žaidimų pažįstamų momentų, tokių kaip spynų nulaužimas, valgis, knygų ir dienoraščių skaitymas ir panašius dalykus.

The Elder Scrolls Online siužetinė linija sukasi aplink „herojų be dvasios“, kuriuo ir bus žaidėjo personažas. Pačioje žaidimo pradžioje dvasia yra pagrobiama Molago Balo, ir tik jam vienam žinoma, kokiu tikslu jis tai padarė. Molagas Balas planuoja „įtraukti“ Tamrielį į savo valdas Oblivione – Šaltąjį Uostą (baisi vieta, kurioje klaidžioja tokių pačių nelaimingų žmonių ir elfų dvasios). Žaidėjams teks aplankyti jo valdas, sužinoti, kodėl jo dvasia buvo pagrobta, o taip pat suprasti, kad tik jis gali sukliudyti grėsmingiems Molago Balo planams.

Pažaisti The Elder Scrolls Online bus galima parodoje Gamescom, kuri vyks Vokietijoje, Kiolno mieste rugpjūčio 22 – 25 dienomis. Žaidimo debiutas numatytas 2013 metais, tikėtina, kad tai įvyks, praėjus keletui mėnesių po Gamescom pabaigos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos