Apple vadovas Tim Cook papasakojo apie iOS 7, laikrodžius ir daug ką kita


Leidinio The Wall Street Journal internetinis puslapis All Things D, rašantis apie techniką ir technologijas, kasmet rengia konferenciją, kurioje dalyvauja garsiausių pasaulio korporacijų vadovai. Žinoma, šiemet svarbiausiu įvykiu tapo interviu su Apple generaliniu direktoriumi. Štai į kokius klausimas atsakinėjo Tim Cook.

tim-cook-allthingsd-680

Žinoma, klausimus uždavinėjančius vedančiuosius domino, ar iš tikrųjų iOS 7 laukia dideli pokyčiai. Į tai Tim Cook atsakė: „Aš apie tai suteikiu galimybę spręsti jums patiems. Ir Jonny Ive [Apple vyriausiasis dizaineris, kuris iki tol užsiimdavo tik „geležimi“] čia atlieka pagrindinį vaidmenį.“ Taip pat jis teigė, kad Jonny Ive kaip dizaineriui buvo visai logiška užsiimti ir programine Apple produktų dalimi, kadangi pačių aparatinių produktų dizainu jis užsiima jau ne vienerius metus.

Tim Cook pasisakė ir apie Google Glass, teigdamas, kad akiniai nebus masinis produktas, nors jie yra ir labai patrauklūs labai siauram žmonių ratui. Tim Cook taip pat užsiminė apie būsimą Apple laikrodį, teigdamas, jog technologijų ateitis – tai tokie produktai kaip Nike Fuelband (speciali apyrankė, kuri nuskaitė biometrinius duomenis). Antra vertus, į tiesioginį klausimą apie firminį laikrodį jis atsakyti atsisakė.

Buvo paliestas klausimas ir apie Apple žemėlapius, į kurį buvo atsakyta visiškai teisingai. „Taip, mes viską sugadinome“, – prisipažino Tim Cook. „Nuo to laiko jie tapo žymiai geresni, tačiau to dar nepakanka. Mes turėtume padaryti žymiai daugiau.“

Apple galva palietė ir Android skirtų aplikacijų klausimą, pasakydamas, jog kompanijoje nėra jokių „religinių“ įsitikinimų šia tema. „Jei mums pasirodys, kad šiame žingsnyje yra prasmė, mes tai padarysime“, – teigė jis.

Tim Cook pareiškė, kad praėjusiais metais buvo parduota 6,5 mln. priedėlių Apple TV, o tai yra pusė viso kiekio, parduoto nuo pirmosios modelio versijos pasirodymo. Kalbėdamas apie galimai pasirodysiantį Apple televizorių, Tim Cook pasakė, kad ši rinka kompanijai yra labai įdomi, tačiau nieko konkretaus nepasakė.

Galiausiai įdomiausia Tim Cook replika tapo atsakymas į žurnalisto Volto Mosbergo užduotą klausimą apie tai, ar Apple leis kada nors vartotojams savarankiškai valdyti mobilių įrenginių namų ekraną ir įdiegti trečių šalių klaviatūras. „Aš manau, kad ateityje jūs pamatysite, kaip mūsų sistemos tampa labiau atviros. Tačiau mes neketiname vartotojams pateikti negatyvios patirties.“

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos