Microsoft + Steven Spielberg = TV serialas “HALO”


Kartu su naujos kartos žaidimų konsolės Xbox One anonsu kompanija Microsoft patvirtino, jog planuoja kurti TV serialą garsiojo žaidimo HALO motyvais. Pastarasis serialas bus išskirtinis, kadangi jį galės žiūrėti išskirtinai Xbox One savininkai. Tai dar kartą patvirtina ekspertų prognozes, kad Microsoft iš žaidimų konsolės nori padaryti pilnavertį namų pramogų centrą.

haloTV

Tikėtina, kad projektas labiausiai sudomins žaidimo „veteranus“. Juos gali sudominti faktas, kad prie TV serialo prisidės pats Steven Spielberg – tokių filmų režisierius ir prodiuseris, kaip „Gelbstint eilinį Rajaną“, „Juros periodo parkas“, „Dirbtinis intelektas“, „Transformeriai“,Linkolnas“ ir kt. Tiesa, Holivudo žvaigždė pats nesės į režisieriaus krėslą, o taps prodiuseriu.

Taip pat paaiškėjo, jog projekto realizacijoje aktyviai dalyvaus ir studija 343 Industries – žaidimo HALO kūrėjai. Tam tikra prasme kompanija Microsoft eina jau pramintu taku: 2012 metų rudenį ji išleido serialą žaidimo „Halo: Forward Unto Dawn“ motyvais, kuris buvo skirtas HALO 4 debiutui, o korporacijai kainavo apie $10 mln. (~ 27 mln. lt).

Microsoft atstovų teigimu, darbai prie naujojo serialo jau prasidėjo. Informacijos apie siužetą kol kas nėra, todėl nelabai žinoma, kaip tarpusavyje bus susiję „Halo: Forward Unto Dawn“ ir naujojo serialo įvykiai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos