Google I/O 2013 išvakarėse pasirodė balto Nexus 4 nuotraukos


Internete pasirodė išmaniojo telefono Nexus 4 nuotraukos, kuriose mobilus įrenginys aprengtas baltu korpusu. Visai tikėtina, kad naujokas ruošiamas oficialiai prezentacijai, kuri įvyks kasmetinėje kūrėjams skirtoje konferencijoje Google I/O 2013.

13_-_1

Nuotraukas paviešinęs socialinio tinklo Google+ vartotojas tvirtina, kad išmanųjį telefoną įsigijo viename iš Interneto puslapių, kuris užsiima el. prekyba. Išskyrus keletą smulkių detalių, naujasis modelis praktiškai nesiskiria nuo juodos Nexus 4 versijos.

Teigiama, kad anonimas nuotrauką iš pradžių atsiuntė puslapio Phone Arena žurnalistams, kurie pasitelkė į pagalbą internetinę tarnybą FotoForensics ir patikrino, ar gautos nuotraukos nėra apdorotos grafiniais redaktoriais, tokiais kaip Adobe Photoshop.

Nexus_4-2

Priminsime, kad konferencija Google I/O 2013 prasidės jau po kelių dienų. Visai tikėtina, kad baltas Nexus 4 gali atitekti renginio dalyviams kaip dovana, jau nekalbant apie kitas dovanas, kurios dosniai dalinamos I/O konferencijos metu. Šiuo metu Nexus 4 gaminamas LG pajėgomis; juodą Nexus 4 versiją galima įsigyti el. parduotuvėje Google Play už $299 (~ 800 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos