Windows 8.1 Blue bus dalinama nemokamai. Bet tik Windows 8 savininkams


tami-reller-ms-windows-cfo

Šiandien prasidėjusioje konferencijoje „JP Morgan Technology, Media & Telecom“ korporacijos Microsoft Windows padalinio vadovė Tami Reller patvirtino, jog nauja Windows šeimai priklausanti operacinė sistema, žinoma kodiniu pavadinimu Windows Blue, vadinsis Windows 8.1.

Kompanija planuoja padaryti atnaujinimą, kurį būtų galima atsisiųsti iš el. parduotuvės Windows Store, nemokamu tiems vartotojams, kurie turi įsidiegę (žinoma, kalbama apie licencijuotą versiją) operacines sistemas Windows 8 ir Windows RT. Tokiu būdu, dar kartą pasitvirtina anksčiau išsakytos prognozės, kad Windows Blue bus savotiškas „Service Pack“ dabartinei OS, o ne visiškai nauja programinė platforma, kaip teigė kai kurie ekspertai.

Be to, kompanija Microsoft parodys taip vadinamą Public Preview Build Windows 8.1 kūrėjams skirtoje konferencijoje BUILD 2013, kuri vyks birželio 26 – 28 dienomis San Franciske (Kalifornija, JAV). Tai bus variantas, daugmaž artimas finalinei versijai. Daugiau informacijos apie naują produktą kompanija žada papasakoti artimiausiu metu.

Sprendžiant iš programinės įrangos giganto užuominų, operacinei sistemai bus grąžintas „Start“ mygtukas, taip pat galimybė „pasikrauti“ iš karto į tradicinį darbastalį, apeinant dabartinį Modern UI su „plytelėmis“, kurios naudojamos ir mobilioje OS Windows Phone 8. Microsoft oficialiai pripažįsta tik tiek, kad operacinės sistemos atnaujinimas turės tik tuos patobulinimus, kurie susiję su vartotojų pageidavimais, t.y. korporacija įsiklausė į tuos vartotojus, kurie šiuo metu naudoja Windows 8 ir Windows RT, bei pabandė realizuoti jų norus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos