World of Warcraft pamaina pasirodys dar negreitai


Project-Titan-Concept

Kompanija Blizzard iš MMORPG World of Warcraft uždirba labai didelius pinigus. Tačiau tenka pripažinti, jog artimoje ateityje viskas gali pasikeisti. Mokami MMMO netenka savo populiarumo, ir WoW nėra išimtis, juo labiau, kad žaidimas pasirodė gūdžiais 2004 metais.

Dabar tapo žinoma, kad kompanijos viduje kuriamas naujas MMO, žinomas kodiniu pavadinimu Titan. Antra vertus, nuo to momento, kai pasirodė ši informacija, praėjo ne vieneri metai, ir daugiau nieko nepaaiškėjo. Vis tik leidinys Venturebeat gavo išskirtinės informacijos apie ruošiamą projektą.

Remiantis šaltinio skelbiama informacija, Blizzard nusprendė pradėti kurti projektą iš naujo, visiškai atsisakydami dabartinių pasiekimų. Komanda, kurią anksčiau sudarė apie 100 kūrėjų, buvo sumažinta iki 70. Tie, kurie buvo iš komandos pašalinti, gavo kitas užduotis. Tuo pačiu metu likę žmonės užsiims projekto „perkrovimu“. Viešas žaidimo pavadinimas bus atskleistas ne anksčiau kaip 2016 metais.

Blizzard dažnai nutraukia projektus, kurie, kompanijos vadovybės manymu, neatitinka aukštų firmos standartų. Iš anksčiau nutekintos informacijos buvo manoma, kad Titan bus oficialiai anonsuotas 2014 metais, tačiau dabar, matyt, viskas nusikels dar keliems metams.

Šaltinis taip pat gavo oficialų Blizzard vadovybės komentarą: „Mes labai dažnai pradedame produktų kūrimą iš naujo, ir nepaskelbtas MMO nėra išimtis. Mes priėjimo tokį tašką, kai buvo būtina įnešti į dizainą ir technologinę žaidimo dalį didelių pokyčių. Mes pasinaudosime šia galimybe, kad perskirstytume kai kuriuos mūsų resursus po kitus projektus, kol mūsų pagrindinė komanda adaptuos technologiją ir instrumentus norimiems pokyčiams. Reikia pažymėti, kad mes neskelbėme jokių šios MMO datų.“

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos