World of Warcraft per I ketvirtį neteko virš 1 mln. prenumeratorių


Kompanija Activision Blizzard neseniai atskleidė naujus duomenis, iš kurių matyti, jog World of Warcraft neteko maždaug 1.3 mln. prenumeratorių vien per 2013 metų I ketvirtį. Tai vienas iš didžiausių šio MMORPG „nukraujavimų“ per visą žaidimo egzistavimo istoriją.

mists-of-pandaria

Priminsime, kad 2010 metais World of Warcraft žaidė daugiau nei 10 mln. žaidėjų. Antra vertus, kūrėjus turėtų paguosti tas faktas, jog WoW virtualus pasaulis kol kas yra didžiausias iš visų šiuo metu rinkoje prieinamų tokio tipo projektų – dabar čia kovoja apie 8,3 mln. žmonių iš viso pasaulio.

Prenumeratorių sumažėjimas nėra kažkas naujo World of Warcraft kūrėjams, kadangi žaidėjai jau kurį laiką stabiliai traukiasi iš šio žaidimo. Problemos neišsprendė net praėjusiais metais išleistas Mists of Pandaria. Activision Blizzard pastebi, kad daugiausia žaidėjų pasitraukė Rytuose, nors mažėjimas (aišku, ne toks didelis) matomas ir Vakarų šalyse.

Activision Blizzard vadovas Bobby Kotick teigė, kad tolimesnis WoW prenumeratorių mažėjimas yra tikėtinas. Buvo pranešta, kad planuojama reguliariai ir dažniau išleisti World of Warcraft atnaujinimus, taip pat padėti šio žaidimo naujokams. Bet kokiu atveju, kūrėjai tiki savo projektu ilguoju laikotarpiu, tik ar pasiteisins šis optimizmas, parodys ateitis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos