Xbox One girdės, ką kalbate, net jei bus išjungtas


2013-Xbox-One-Snap-Mode

Naujos kartos žaidimų konsolės Microsoft Xbox One prezentacijoje buvo pasakyta daug ir visko. Tačiau nemažai vartotojų greičiausiai praklausė, kad be naujų žaidimų ir kitokių pažangių galimybių konsolė galės visuomet girdėti, kad vyksta kambaryje, ir tai sugebės daryti net tuo atveju, kai bus išjungta.

Viso to priežastis yra labai paprasta: korporacija Microsoft nori, kad Xbox One į balso komandas reaguotų žaibiškai, tuo momentu, kai reikia vartotojui. Tam reikalui Kinect, kuris bus pardavinėjamas kartu su žaidimų konsole ir kuris galės valdyti bet kurią Xbox One funkciją, nuolat „klausys“ supančios aplinkos. Pavyzdžiui, išgirdęs „Xbox, įsijunk“, jis tuoj pat įjungs žaidimų konsolę, taigi vartotojui nereikės laukti.

Žinoma, tai nereiškia, kad vartotojo balsas bus kažkur įrašomas ir kažkur persiunčiamas, tačiau reikia sutikti, kad situacija tikrai nevienareikšmiška. Korporacijos Microsoft atstovai aiškina, kad Kinect girdės tik konkrečią komandą („Xbox, įsijunk“) ir daugiau nieko, jei tik bus išjungtas, nedarys, taigi jokių ketinimų šnipinėti vartotojų neturi. Antra vertus, kadangi naujos technologijos leis, niekas netrukdys kam nors aktyvuoti papildomą funkcionalumą ir leisti išgirsti Kinect šiek tiek daugiau, nei teigia patys kūrėjai.

Microsoft naujos kartos žaidimų konsolės Xbox One valdymas balsu:

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos