Microsoft Xbox One žaidimus bus galima perparduoti, tačiau bus niuansų


don-mattrick-xbox-one

Nuo to laiko, kai pasirodė konkretesni gandai apie naujos kartos Microsoft žaidimų konsolę Xbox One, bene daugiausia nerimo keliančia informacija tapo tai, jog konsolei skirtų žaidimų perpardavimas bus neįmanomas. Ir pagaliau į pastarąjį klausimą atsakė pati korporacija iš Redmondo.

Microsoft atstovai teigia, kad šiuose ganduose tiesos yra labai mažai. Xbox projekto vyriausiojo programuotojo Larry Hrib teigimu, galimybė keistis žaidimais yra labai svarbi konsolių savininkams. „Xbox One palaiko galimybę keisti žaidimais ir juos perparduoti. Gandai apie mūsų politiką, susijusią su mainais ir perpardavimu neteisingi ir fragmentuoti. Artimiausioje ateityje mes pateiksime daugiau informacijos šiuo klausimu“, – teigė jis.

Antra vertus, išlieka neaišku, kokie konkrečiai gandai yra neteisingi. Anksčiau buvo kalbama, kad Microsoft ir jos partneriai gaus tam tikrą procentą nuo kiekvieno perparduoto žaidimo.

Žaidimų portalo Polygon turima informacija teigia, kad naujos kartos konsolė nereikalaus nuolatinio Interneto ryšio, tačiau ryšys bus reikalingas tam, kad būtų tikrinamas žaidimo autorizacijos statusas. Kai tik vartotojas parduos žaidimą arba jis tiesiog bus įdiegtas kitoje sistemoje, įvyks „atrišimas“ nuo pirminės konsolės, kol diskas nebus vėl įdėtas ir sistema autorizuota iš naujo. Savo ruožtu, pinigų už atliktą procedūrą niekas neims.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos