2013 m. pabaigoje pasirodys vos $40 kainuosiantys planšetiniai kompiuteriai


Taivaniečių puslapis DigiTimes praneša, kad maždaug trečdalį pasaulinės planšetinių kompiuterių rinkos kontroliuojantys kinų gamintojai 2013 m. pabaigoje galės pasiūlyti planšetę, kurios kaina neviršys $40 (~ 105 lt).

woman-with-tablet-computer

Žinoma, tai bus tas variantas, kai gausime produktą baltoje dėžutėje iš bevardžio kinų gamintojo, tačiau faktas lieka faktu – planšetinių kompiuterių sprogstantis augimas leidžia smarkiai mažinti komponentų savikainą, o tai ypač taupantiems vartotojams tik į naudą.

Tokie biudžetiniai planšetiniai kompiuteriai iš pradžių bus pardavinėjami Kinijos rinkoje, tačiau tikėtina, kad vėliau jie pasirodys ir kituose regionuose. Kadangi Lietuvoje net ir dabar galima rasti planšečių, kurios su nuolaida kainuoja apie 200 litų, galima bus nesistebėti, kad bevardžiai planšetiniai kompiuteriai pasirodys ir mūsų parduotuvių vitrinose. Kokia bus šių produktų kokybė, galima ilgai ginčytis, tačiau reikia tikėtis, kad garantija bus suteikiama kaip ir visiems kitiems elektronikos įrenginiams.

Digitimes Research analitikai prognozuoja, kad 2013 metais visame pasaulyje bus parduota apie 254 mln. planšetinių kompiuterių – tai yra 63.9% daugiau nei praėjusiais metais. Didžiausio šio pyrago dalį vis dar užims kompanija Apple, tačiau sparčiai pingantys Android sprendimai greitu metu turėtų atlikti savo juodą darbą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos