Acer anonsavo nebrangų planšetofoną Liquid S1 su 5,7“ ekranu


Kompanija Acer, kuri Android žygio į Olimpą pradžioje buvo gana žymus žaidėjas, dabar nebegali varžytis su rinkos lyderiais. Tai privertė kompaniją aktyviai dirbti biudžetinių įrenginių segmente. Tokio darbo rezultatu tapo „planšetofonas“ Liquid S1, gavęs didelį 5,7“ įstrižainės ekraną.

Skirtingai nuo Samsung ar LG, išmanusis telefonas negali pasigirti įspūdingomis specifikacijomis, tačiau gali patraukti neišrankaus vartotojo dėmesį.

acer_liquid_s1_4

Ekranas, nežiūrint į didelę įstrižainę, gali pasigirti tik 1280 x 720 raiška, o tai sudaro 260 ppi. Kartu panaudota paprasta TFT LCD matrica, taigi įspūdingų vaizdo charakteristikų taip pat nereikia tikėtis. Aparatinės platformos pagrindą sudaro MediaTek procesorius MTK 6589 su 4 keturių branduolių 1,5 GHz ARM Cortex-A7 architektūra, 1 GB operatyvios atminties, grafinis procesorius PowerVR SGX544MPcore.

Taip pat rasime 8 GB duomenų kaupiklį, kurio dalį užima operacinė sistema Android 4.2 Jelly Bean. Bus galima pasinaudoti ir microSD (iki 32 GB) atminties kortelių skaitytuvu.

acer_liquid_s1_5

Natūralu, kad komunikacinių galimybių gaus Acer išmanusis telefonas taip pat negali pasigirti. Madingo 4G LTE modemo nėra, todėl galima pasinaudoti standartiniais GSM/HSDPA, taip pat bevielio ryšio moduliais Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, imtuvais GPS/GLONASS. Rinkoje pasirodys ir modifikacija S1 Duo, kuris palaikys kelias SIM korteles.

Turbūt vienas iš didžiausių minusų yra Liquid S1 baterija, kurios talpa sudaro vos 2400 mAh, nors tokį didelį ekraną turinčiam planšetofonui tai tikrai neatleistina.

Teigiama, kad Acer Liquid S1 prekyboje pasirodys III ketvirtyje keliose Europos šalyse, įskaitant D. Britaniją, Prancūziją, Rusiją, Vokietiją, Ukrainą. Rekomenduojama kaina sudarys €349 (~ 1210 lt be mokesčių).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos