Acer vėl ketina išleisti išmanųjį telefoną su Windows Phone


Žymiais pasiekimais išmaniųjų telefonų rinkoje kompanija Acer šiuo metu pasigirti negali, tačiau šis gamintojas neketina pasiduoti. Dabar kompanija aktyviai ieško kelių, kaip būtų galima toliau plėtoti šią kryptį, galvoja netgi apie grįžimą prie operacinės sistemos Windows Phone naudojimo, praneša puslapis Tweakers.

acer_platform_strategy

Remiantis nutekintu Acer ateities planu, kompanija ketina Android išmaniųjų telefonų asortimentą „praskiesti“ sprendimai su Windows Phone 8. Paskutinieji turėtų išleisti 2014 m. pirmoje pusėje. Čia bus akcentuojama galimybė bendrai dirbti su Windows 8 turinčiais įrenginiais: bus numatomas duomenų, programų ir kitų aspektų sinchronizavimas bei bendras naudojimas.

Sprendimas, ar naudoti Microsoft mobilią operacinę sistemą savo išmaniuosiuose telefonuose, kompanijai Acer yra strateginis. Anksčiau kompanija jau naudojo Windows Phone savo biudžetiniame telefone Allegro. Vis tik mobilusis įrenginys buvo toks nepopuliarus, jog taivaniečių gamintojui teko atsisakyti šios idėjos ir imtis sparčiai populiarėjančios Android.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos