Legendinis “Age of Empires” pasirodys iOS ir Android


Naujienų agentūra Reuters praneša, kad Microsoft ketina išleisti legendinės strategijos „Age of Empires“ mobilią versiją. Žaidimas bus prieinamas iOS ir Android vartotojams, ir tai yra gana įdomu: Microsoft nepasirūpino savo versija savo nuosavai Windows Phone.

Darbai prie mobilaus žaidimo vykdomi kartu su kompanija KLab Inc. Kūrėjų atstovai pareiškė, jog sprendimas perkelti projektą į mobilias platformas buvo sąlygotas noru šiuo metu bumą išgyvenančią mobilių žaidimų rinką, kartu „atsiriekti“ šio pyrago gabalėlį.

age-of-empires-android

Kaip žinome, Microsoft verslas žaidimų industrijoje paskutiniu metu buvo susijęs išskirtinai su konsole XBOX. Tačiau negalima neigti fakto, kad mobilios platformos populiarėja milžiniškais tempais, todėl Microsoft sprendimas pradėti darbus šioje sferoje atrodo visai logiškas (juo labiau, kad pradedama nuo legendinės serijos).

„KLab dirba prie mobilios Age of Empires versijos, kuri pasirodys iki kovo mėnesio pabaigos“, – pareiškė KLab atstovas. Reikia suprasti, kad turima omenyje 2014 m. kovo mėnuo.

Neaišku, ar kompanijos ir toliau bendradarbiaus bei išleis kokių nors kitų žaidimų. Iki šiol susitarimas tarp abiejų pusių numatė, kad bus dirbama tik su „Age of Empires“. Žaidimas vienu metu pasirodys visame pasaulyje, iš pradžių bus prieinama tik versija anglų kalba, nors planuojama išversti ir į kitas kalbas (tiesa, lietuvių kalbos, matyt, tikėtis neverta).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos