Amazon parodė, kaip smarkiai PS4 populiaresnė už Xbox One


Naujoji Microsoft žaidimų konsolė paskutiniu metu kritikuojama be paliovos. Ir už dizainą, ir už atvirai atsainų elgesį su naudotų žaidimų rinka bei jos dalyviais. Galų gale už tai, kad kartą per 24 valandas reikės atsiskaityti „Didžiajam Broliui“.

Po konferencijos E3 2013 pabaigos galutinai tapo aišku, už ką šį rudenį savo piniginėmis balsuos dauguma žaidėjų. Kompanija Amazon nusprendė patikslinti, apie kokio masto tragediją galima kalbėti. Dar birželio 13 d. oficialiame el. parduotuvės Facebook puslapyje prasidėjo balsavimas, kuriame vartotojui buvo siūloma atsakyti į paprastą klausimą „Kurią sistemą pasirinksite?“ Rezultatai pateikti žemiau:

xbox_one_vs_ps4_votes

Apklausa parodė, kad 38 984 (o tai yra net 94,7% visų balsavusiųjų) balsavo už PlayStation 4, tuo tarpu likę 2 162 respondentų prisipažino, kad jiems labiau patinka Xbox One. Po rezultatų publikavimo Internete pasklido juokeliai apie tai, kiek Microsoft darbuotojų dalyvavo šioje apklausoje. Bet kokiu atveju, norėtųsi, kad konkurencija šia apklausa dar nesibaigtų.

8 komentarai (-ų)

 1. M parašė:

  Jau nebereiks kas 24d buti prisijungusiems 🙂 http://blog.gsmarena.com/microsoft-revises-xbox-one-drm-policies/

  • kostas parašė:

   uz tai kaina xbox one vis dar ketvirtadaliu didesne nei ps4 😉

 2. M parašė:

  24h*

 3. AS parašė:

  Na kas 24h nereiks, bet tam kad aplamai aktyvuot reikes neto o jei jau turi neta tai nera skirtumo ar kas 24h ar kas metus ar tik 1 karta 🙂 is esmes niekas nepasikeite.

 4. Dior parašė:

  Shitbox one:) is pradziu issipisinejo, dabar jau tipo geri..:D isvis nusivaziavo microsoft..

 5. Leons parašė:

  Akivaizdu, kad komentatoriams aktualiausias dalykas yra piratavimas. Visgi, Lietuvoje tai tikrai populiarumas vienos ar kitos konsolės priklausys labiausiai nuo to, kurią pirmą nulauš 😀 Dėl DRM: http://www.gizmodo.co.uk/2013/06/the-xbox-one-just-got-way-worse-and-its-our-fault/

  • guru parašė:

   truputį primena situaciją su pigiais android telefonais ir planšetėmis. „Paimsim kuo pigiau geležį, nes patys pasidaryt negalim, o paskui jau chaliavai visas softas“ 🙂

  • Vardas* parašė:

   Butu normalesnes kainos (algos atitiktu) , tai piratautu tik vaikai, as mieliau eiciau ziureti i kino teatra, nei kad namie sedeciau prie pc, :} bet kai nueini su drauge i filma ir palieki, hmz… daugelio zmoniu dienos atlyginima, tai zinai atsiprasau, kai tie patys ameriekiciai uz filma dirba, tik 2h.? kai atitiks kainas, tada ir bus pardavimai ir lietuvoje populiarus. o siaip ta DRM dalyka isspres greitai 🙂 daugiau sh gal reikes, bet tikrai isspres.


Kitos kategorijos naujienos