AMD atsisuka veidu į operacines sistemas Android ir Chrome OS


Kol AMD pavykdo sudurti galą su galu stacionarių ir nešiojamų kompiuterių rinkoje, kompanija aktyviai bendravo su Microsoft operacinių sistemų sferoje. Tačiau kai tik tendencijos pasisuko į planšetinių kompiuterių pusę, tai privertė AMD kurti atitinkamus procesorius, o kartu kilo poreikis keisti požiūrį į mobilias programines platformas.

msi-windpad-110w-android-amd

MSI planšetinis kompiuteris su OS Android ir AMD hibridiniu procesoriumi

Parodoje Computex 2013 kompanijos AMD viceprezidentė Lisa su prisipažino, jog kompanija mato dideles perspektyvas operacinėse sistemose Android ir Chrome OS, kurias nuo šiol planuojama palaikyti. Tai ypač aktualu, kai AMD pranešė savo procesoriuose aktyviai naudosianti kitų kompanijų, tame tarpe ir ARM, technologijas. Panašūs procesoriai bus gaminami pagal užsakymą. Puikiu pavyzdžiu gali būti Jaguar sprendimai, kuriuos gavo žaidimų konsolės Sony Playstation 4 ir Microsoft Xbox One.

Operacinės sistemos Android ir Chrome OS, kompanijos AMD viceprezidentės manymu, ir toliau bus populiarios ne tik nebrangiuose planšetiniuose kompiuteriuose, tačiau ir pradinio lygio nešiojamuose kompiuteriuose. Taip pat patikinta, kad planšetiniai kompiuteriai su AMD Temash procesoriais bus pristatyti kitame pusmetyje.

3 komentarai (-ų)

  1. thermal parašė:

    man jau dabar įdomu, kaip AMD savo „keptuves“ į telefonus ir planšetes sukiš 🙂 nebent pigiai prieš žiemą nusipirkt, bent jau šilta keliams bus 🙂

  2. Justas parašė:

    Toks „keptuvės“ daugiau geriau eina nei INTEL atom , nes čia eina apu 🙂 < o pažiurėk peržiuras ir tad asuprasi kuom geros 🙂


Kitos kategorijos naujienos