AMD mano, kad labai didelis GPU yra privalumas


Energijos valdymo režimai AMD hibridiniuose procesoriuose, kaip buvo galima suprasti iš ankstesnių kompanijos vadovų atviravimų, yra inžinierių pasididžiavimo objektas. Grafikos posistemė ir skaičiavimų branduoliai ne tik lanksčiai paskirsto apkrovas, tačiau ir padeda pašalinti vienas kito išskiriamą šiluminę energiją. amd_gpu_richland_vs_intel_gpu

Be to, puslapio AKIBA PC Hotline publikuotos AMD skaidrės leidžia suprasti, kad kompanija laiko Richland procesoriuose daug vietos kristale užimantį GPU dideliu privalumu, lyginant su kompanijos Intel sprendimais.

AMD nori parodyti, kad netaupo „tranzistorių biudžeto“ grafikos posistemės sąskaita. Richland procesorių kristale integruota grafikos posistemė užima 42% kristalo ploto, tuo tarpu Intel Haswell šis rodiklis lygus tik 31%, jau nekalbant apie Ivy Bridge (27%) ar juo labiau Sandy Bridge, kuriame GPU užima vos 17% kristalo. Galingas GPU padeda Richland procesoriams konkuruoti su ne pačiais silpniausiais Haswell ir Ivy Bridge procesoriais.

amd_vs_intel_compared

Jei tikėti skaidrėje nurodoma informacija, integruotos grafikos posistemės spartos lygis leidžia AMD mėgautis daugkartiniu pranašumu. Reikia pažymėti, jog lentelėje yra ir procesorius APU A4-4000 su dviem skaičiavimų branduoliais, kuris oficialiame AMD kaininke pasirodė ne iš karto, tačiau prekyboje debiutavo dar iki Richland procesorių anonso. Dabar kompanija įvertino šį modelį vos $40.

7 komentarai (-ų)

 1. Ignas parašė:

  ir elektros ryja D****A

  • Saulius parašė:

   nepasakyciau, kad tai yra aktulu, ar tu per menesi sumokesi 80 ar 100 litu, ipac jai dirbantis esi… Beto renkantis stacionara, ipac galinga, tai i tuos W turetu maziau kreipti demesi.

 2. assasiner223 parašė:

  jei galinga renki tai apu neziuresi… isvis i amd neziuresi

  • Ignas parašė:

   Intel FTW?

   • assasiner223 parašė:

    AMD ftw iki 2008 … po to jie tiesiog didino branduoliu kieki ir tiek.. uztai tokia jiems situacija o apie vga kita kalba kadangi dar taip jie nesufailino ten (naudoju dabar athlon x2 ir 6670)

 3. stalker184 parašė:

  labai viliuosi, kad jegos lyginsis ir amd’as neiskris is zaidimo.

  • assasiner223 parašė:

   butu gerai… tada intel is kosmoso nusileis .. bet jei viskas ir toliau eis kaip dabar tai nieko gero nebus…


Kitos kategorijos naujienos