AMD parodė Kaveri procesorių, sėkmingai įveikiantį Ruby Techdemo


Parodoje Computex 2013 kompanija AMD mėgo vaidinti paštininką iš animacinio filmo „Rūgpienių kaimas“, kuris visiems rodė siuntinį, tačiau jo niekam nedavė.

AMD viceprezidentė Lisa Su eilinį kartą buvo pasirodžiusi ant scenos su procesoriais Kaveri rankose, o už jos kompiuteris su šiuo APU sėkmingai „gainiojo“ žaidimą Devil May Cry ir technologinį demo klipą Ruby Techdemo, naudojantį apie 15 skirtingų vizualinių efektų. Tiesa, paskutiniu atveju procesoriui padėjo dviejų GPU vaizdo plokštė Radeon HD 7990, taigi iliuzijų dėl naujojo APU galingumo kilti neturėtų.

AMD viceprezidentė rodo procesorius APU Kaveri (Computex 2013)

AMD viceprezidentė rodo procesorius APU Kaveri (Computex 2013)

Savo skaičiavimų branduolių sparta (šie naudoja Steamroller architektūrą) procesoriai Kaveri pirmtakus aplenks maždaug 15-20%. Pranešama, kad grafiniai procesoriai naudos GCN 2.0 architektūrą, taigi dabartinius hibridinius procesorius GPU srityje lenks dar labiau.

Priminsime, kad maždaug prieš mėnesį ta pati AMD viceprezidentė jau rodė Kaveri procesorių pavyzdžius bei kompiuterius, kurie tuomet taip pat sėkmingai veikė su Devil May Cry. Vėliau paaiškėjo, kad APU Kaveri naudos Socket FM2+ platformą, tuo tarpu žadėtos GDDR5 atminties palaikymo nebus. Taip pat nereikia tikėtis pamatyti ir 6 branduolių Kaveri procesorių. Reikia suprasti, kad 6 ir 8 branduoliai – tai AMD FX serijos procesorių nuosavybė.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos