JAV policija šturmavo studiją Robotoki – suklaidino realistiškas manekenas iš Call of Duty?


Gana linksmas (aišku, ne studijos Robotoki darbuotojams, kurie tuo metu buvo pastate) įvykis nutiko Los Andžele (Kalifornija, JAV) – policija tapo „pavojaus mygtuko“ klaidos auka, tačiau jai tai nesutrukdė šturmu paimti Robert Bowling įkurtos studijos pastatą.

Policijos atstovų dėmesį patraukė gana realistiška specialiųjų pajėgų atstovo iš žaidimo Call of Duty figūra, kuri buvo pastatyta prie studijos vitrininio lango (aišku, manekenas turėjo ir atitinkamą ginkluotę). Vis tik tikrąja šturmo priežastimi tapo studijos vienos iš dizainerio nuspaustas „pavojaus mygtukas“. Šis veiksmas lėmė, kad į pastatą įsiveržė keturi policininkai, „išlauždami duris ir suguldydami visus ant grindų“, tuo tarpu patį studijos įkūrėją R. Bowling‘ą paprašė pakelti rankas aukštyn ir išeiti iš kabineto nutaikyto ginklo akivaizdoje.

v3VuTliS

Tokiu būdu, nelaimingas manekenas iš Call of Duty iš tikrųjų vos neparagavo švininių kulkų, kurį policininkai palaikė visai realiu ginkluotu nusikaltėliu. Vis tik po kurio laiko išsiaiškinę, kad jokių įkaitų ir nusikaltėlių nėra, studijos darbuotojai su jos vadovu priešakyje buvo paleisti atgal dirbti savo darbų.

Sunku pasakyti, kiek toks įvykis buvo tikroviškas, o kiek visame tame buvo elementarios reklamos, kuria siekiama patraukti vartotojų dėmesį. Bet kokiu atveju, svarbiausia, kad visi liko gyvi ir sveiki.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos