Žaidimo Amnesia: A Machine for Pigs debiutas atidėtas iki vasaros pabaigos


Siaubo trilerių gerbėjų laukiamas Amnesia: The Dark Descent pratęsimas ir vėl vėluos. Iš pradžių projektas turėjo pasirodyti 2012 metų pabaigoje, tačiau vėliau atidėtas iki šių metų II ketvirčio. Ir štai dabar kūrėjai praneša – pasirodymas turėtų įvykti vasaros pabaigoje.

Mes suprantame, kad nesuspėjame su žaidimo pabaiga iki II ketvirčio pabaigos. Mes taip pat žinome, kada žaidimas bus paruoštas išleisti“, – rašo vienas iš studijos Frictional Games darbuotojų oficialiame kompanijos forume.

Tikslios datos kol kas nėra, tačiau jūs galite pasinaudoti momentu, kai gatvėje – geras oras, galite pasižaisti su paršiukais“, – rašoma komentare, akivaizdžiai užsimenant apie projekto pavadinimą (A Machine for Pigs).

Mes dirbame taip greitai, kaip tik galime, tačiau mes esame kategoriškai prieš tai, kad skubėtume. Galutinė žaidimo versija galų gale bus gera, o štai paskubomis padarytas [žaidimas] baigiasi fiasko.“

Kūrėjai taip pat paskelbė, kad A Machine for Pigs bus išverstas į dešimt pasaulio kalbų, įskaitant anglų. Štai tokios naujienos, susijusios su ilgai lauktu siaubo projektu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos