Apple gali sumažinti iPhone gamybos apimtis


Kad brangių išmaniųjų telefonų rinka yra labai arti persisotinimo būsenos, galiam spręsti vien iš nepriklausomų analitikų, kurie neseniai pradėjo kalbėti apie Samsung produkcijos pardavimų mažėjimą. Bent jau korėjiečių gamintojo atstovai atvirai pripažįsta, jog ketina sumažinti nepopuliarų išmaniųjų telefonų modelių kiekį, o tai jau kalba apie paklausos mažėjimą. Apple gamybiniai planai, jei tikėti kompanijos Jefferies analitikais, taip pat yra mažinami, ir pirmiausia tai palies išmaniuosius telefonus iPhone.

Women show Apple  iPhone 5

Šių metų III ketvirtyje bus išleista maždaug 25-30 mln. Apple išmaniųjų telefonų vietoj anksčiau planuotų 40-45 mln. vienetų. IV ketvirtyje užsakymų skaičius sumažės iki 50-55 mln. egzempliorių vietoj anksčiau planuotų 60-65 mln. Tokią išvadą analitikai padarė, išstudijavę kelių D. Britanijos mažmeninės prekybos tinklų sandėliuose esančias iPhone atsargas. Paskutiniu metu atsargos auga, o tai kalba apie paklausos mažėjimą. Antra vertus, Ūkanotojo Albino parduotuvių vitrinose pradeda dulkėti ir Galaxy S III – ne veltui gamintojas norį jį skubiai „išleisti į pensiją“.

Žinoma, kad vieno regiono problemos neleidžia kalbėti apie situaciją visame pasaulyje, tačiau Jefferies analitiaki įsitikinę, jog iPhone paklausa mažėja visame pasaulyje. Ne už kalnų mūsų laukia naujo modelio anonsas – rugsėjo mėnesį turėtų pasirodyti taip vadinamas iPhone 5S ir „pigioji“ iPhone versija su plastikiniu korpusu. IV ketvirtyje bus pristatytas penktos kartos iPad, antros kartos iPad mini, tuo tarpu iPhone 6 debiutuos tik 2014 metų pradžioje – jis gali gauti ne tik naują procesorių, tačiau ir didesnės įstrižainės ekraną.

Vienas komentaras

  1. pasauliobamba parašė:

    pagaliau gal susiprato zmones, kad apple nieko vertas


Kitos kategorijos naujienos