Apple: naujos Mac Pro darbo stotys bus „iš tikrųjų kitokios“


mac-pro

Forumo RedUser dalyvis, darbo su vaizdine medžiaga profesionalas Andrew Baird pranešė, jog naujosios Mac Pro darbo stotys pasižymės principiniais skirtumais, lyginant su dabartinės kartos sistemomis. Ekspertas prieš keletą mėnesių bendravo su Mac Pro projekto vadovu Douglas Brooks.

Apple atstovas teigė: „Jūs būsite iš tikrųjų apdovanoti už naujos stacionarios sistemos laukimą. Mes dirbame prie iš tikrųjų kažko naujo; įsitikinęs, kad jūs būsite įkvėpti mūsų darbo rezultatais. Su nekantrumu laukiu būsimo anonso.“

Analitikai ir ekspertai jau dabar ginčijasi, ką galima pateikti tokio, kad Mac Pro atrodytų „iš tikrųjų kitokie“. Spėjama, kad be jokios abejonės naujosios darbo stotys gaus USB 3.0, SATA-III 6.0 Gbps ir Thunderbolt palaikymą.

Prognozuojama, kad naujieji kompiuteriai aktyviai naudos Thunderbolt galimybes (o juk Intel visai neseniai pristatė Thunderbolt 2 specifikacijas) ir kad Apple gali darbo stotį padaryti daug kompaktiškesne, galbūt jis bus monolitinė, o tai leistų kalbėti apie tikrai kitokį Mac Pro. Galbūt bus įgyvendinti Tim Cook pažadai perkelti kompiuterių gamybą į JAV, o tai reikštų, jog pamatysime užrašą „Made in USA“?

Kompanija Apple jau keletą metų neatnaujino savo stacionarių sistemų, kurios visų pirma skirtos profesionalų segmentui. Tikėtina, kad Mac Pro anonsas įvyks kitą savaitę prasidėsiančioje kūrėjams skirtoje konferencijoje WWDC 2013.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos