ARM pradės žygį į serverių segmentą 2013-2014 metų sandūroje


calxeda-energycard

Taivano puslapis DigiTimes, remdamasis serverių gamintojų pranešimais, teigia, kad 64 bitų ARM procesorių populiarumo augimas serverių segmente numatomas 2013 ir 2014 metų sandūroje.

Parodoje Computex 2013 serverius su ARM procesoriais demonstravo kompanijos Calxeda ir Applied Micro, tuo tarpu Mitac International ir eilė korėjiečių bei kinų gamintojų pareiškė, kad pasiruošę išleisti atitinkamą produkciją 2013 metų pabaigoje.

Tarp kompanijos ARM partnerių toliausiai serverių segmente pažengusi kompanija Marvell, kuri jau aktyviai bendradarbiauja su Dell, o taip pat Calxeda, kurios strateginiu partneriu, panašu, tapo kompanija HP.

Rinkos dalyvių teigimu, ateinančius keletą energetiškai efektyvių serverių rinkoje metų turėtume pamatyti lemiamą kovą tarp Intel ir ARM stovyklų. Kompanija Intel kovos dėl savo produktų energetinio efektyvumo, tuo tarpu ARM būtina auginti produktyvumo lygį. Apie tai, kad abiejų kompanijų atstovai apsimainė „komplimentais“, rašėme visai neseniai.

Kompanijos ARM vyriausiasis marketingo specialistas parodos Computex 2013 metu praneša, kad reikalinga serverinė ekosistema, skirta ARM procesoriams, aktyviai formuojama. Šiuo metu niekas nevadina ARM išprotėjusia kompanija, norinčia įsiveržti į Intel „tvirtovę“ serverių segmente. Šių metų antroje pusėje energetiškai efektyvių serverinių sistemų pasiūla turėtų smarkiai išsiplėsti, ir ARM čia atliks ne paskutinį vaidmenį, teigė kompanijos atstovai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos