ASMedia ruošia USB 3.5 kontrolerius, kurie pasirodys 2014 m. pradžioje


Kol kompanija Intel kukliai kalba apie Thunderbolt sąsajos plėtrą bei naujos kartos Thunderbolt 2 versijos pasirodymą, USB standarto šalininkai ruošia patobulintą USB 3.0 versiją, kuri turės indeksą 3.5. Apie tai papasakojo puslapis Apple Daily, remdamasis kompanijos ASMedia atstovų komentarais. Kaip žinia, pastaroji kompanija sparčiai stiprina pozicijas USB 3.0 kontrolerių rinkoje, o dabar bando aplenkti konkurentus, ruošiant USB 3.5 sprendimus.

usb3_cable

Iš esmės, USB 3.5 naujovės leis šiai sąsajai padidinti duomenų pralaidumą du kartus iki 10 Gbit/s, taip pat bus palaikomi daug daugiau elektros energijos reikalaujantys įrenginiai, todėl naujos sąsajos versijos indeksas išaugo ne taip smarkiai.

Anksčiau buvo manoma, kad įrenginiai su USB 3.5 palaikymu pasirodys iki 2014 metų pabaigos, tačiau ASMedia pasiruošusi pasiūlyti suderinamus kontrolerius jau 2014 metų pradžioje. Naujieji USB 3.5 kontroleriai išsaugos suderinamumą su senesnėmis USB versijomis. Siūloma, kad ir atitinkamų USB kabelių nereikėtų keisti.

USB 3.5 specifikacijos turėtų būti patvirtintos 2013 m. viduryje, prie kurio mes sparčiai artėjame. Įdomu tai, kad USB 3.5 šalininkų stovyklai priklauso ir kompanija Intel, kuri nuolat bando padidinti savo firminės sąsajos Thunderbolt populiarumą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos