ASUS pristatė vaizdo plokštę GeForce GTX 780 DirectCU II OC


Kompanija ASUS savo socialinio tinklo Facebook puslapyje pristatė vaizdo plokštę GeForce GTX 780 DirectCU II OC. Prekyboje šis naujokas pasirodys artimiausiu metu, o kol kas mes galime susipažinti su vaizdo plokštės išvaizda ir techninėmis specifikacijomis.

Įdomu tai, kad firminė aušinimo sistema DirectCU II, kuri sutinkama eilė ASUS vaizdo plokščių, šį kartą buvo šiek tiek modifikuota. Pirmiausia pakeitimai susiję su išoriniu plastiku (jame atsirado reljefų), tuo tarpu aliuminio radiatorius gavo 10 mm storio termo vamzdelius, kurie papildo 6 mm.

Asus GTX 780 DirectCU II OC pic01

Vienas iš ventiliatorių yra unikaliu ASUS produktu: jis pavadintas CoolTech, jo viduje matyti savotiška mini turbina. Pastaroji anksčiau buvo panaudota grafiniame adapteryje GeForce GTX 670 DirectCU Mini. Nugarinė plokštės dalis uždengta metaline plokštele.

Vaizdo plokštę turi nestandartinę komponuotę; kompanijos atstovai taip pat kalba apie Digi+ VRM maitinimo posistemės naudojimą. Automatinio spartinimo metu grafinis procesorius, kuris turi  2304 CUDA branduolius, dažnį vidutiniškai padidina iki 941 MHz. 3 GB talpos GDDR5 atmintis funkcionuoja 6 GHz taktiniu dažniu.

Papildomas maitinimas vaizdo plokštei tiekiamas per 6-pin ir 8-pin lizdus. Monitorius galima prijungti, pasinaudojus DVI-I, DVI-D, HDMI ir DisplayPort vaizdo išvestimis. Deja, apie ASUS GTX 780 DirectCU II OC kainą šiuo metu nieko nepranešama.

Asus GTX 780 DirectCU II OC pic02 Asus GTX 780 DirectCU II OC pic03

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos