ASUS Transformer Book Trio gavo Windows 8, Android ir kelis Intel procesorius


ASUS-Transformer-Book-Trio-presentation

Kompiuterinės įrangos gamintojai, kaip ir buvo galim tikėtis Computex išvakarėse, ėmė anonsuoti savo naujus produktus. Kompanija ASUS ta proga pristatė atnaujintą Transformer seriją, kurioje vietos atsirado keliems tikrai įdomiems gaminiams – Transformer Pad Infinity ir Transformer Pad Trio.

Asus Transformer Pad yra vienas pirmųjų planšetinių kompiuterių su nVidia Tegra 4. Be galingo ARM procesoriaus ir integruotos grafikos, įrenginys turi 10,1“ įstrižainės 2560 x 1600 taškų raiškos IPS ekraną, 5 MP pagrindinę kamerą, USB 3.0 lizdą. Per HDMI sąsają, planšetinis kompiuteris gali išvesti 4K (3840х2160) formato vaizdą. Kaip ir kiti Transformer atstovai, planšetinis kompiuteris gavo prijungiamą klaviatūrą, kurios sudėtyje yra atminties kortelių skaitytuvas.

Asus Transformer Pad su nVidia procesoriumi Tegra 4 ir 10,1“ įstrižainės 2560 x 1600 raiškos ekranu

Asus Transformer Pad su nVidia procesoriumi Tegra 4 ir 10,1“ įstrižainės 2560 x 1600 raiškos ekranu

ASUS Transformer Book Trio galima vadinti vienu įdomiausių ir pažangiausių produktų visoje kompiuterių industrijoje. Tai yra pilnavertis All-in-One atstovas, kuriame telpa sąvokos „kompiuteris“, „nešiojamas kompiuteris“ ir „planšetinis kompiuteris“.

ASUS Transformer Book Trio - absoliučiai viskas viename (The Verge nuotrauka)

ASUS Transformer Book Trio – absoliučiai viskas viename (The Verge nuotrauka)

Pastarasis ASUS dizaino stebuklas su keliais procesoriais – Intel Haswell i7-4500U ir Intel Atom Z2580 (Saltwell), jame įdiegtas 11,6“ įstrižainės Full HD ekranas su IPS matrica. Integruotas 64 GB NAND Flash duomenų kaupiklis papildytas 1 TB talpos kietu disku. Planšetinio kompiuterio baterijos talpa – 19 Wh, tuo tarpu prijungiamoje klaviatūroje – 33 Wh. Vartotojai galės pasinaudoti tiek Windows 8, tiek ir Android Jelly Bean; persijungiant tarp šių operacinių sistemų, duomenys žaibiškai sinchronizuojami. Teigiama, kad šios hibridinio įrenginio debiutas įvyks 2013 metų III ketvirtyje, apie kaina (abiejų įrenginių) kol kas nieko nežinoma.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos