ASUS pademonstravo ultrabooką Zenbook Infinity, padengtą stiklu Gorilla Glass 3


Kompanija ASUS parodai Computex 2013 ruošėsi tikrai atsakingai. Jau rašėme apie daugelio žurnalistų žvilgsnį prikausčiusį hibridinį įrenginį Transformer Book Trio, kuris apjungė du Intel procesorius, dvi operacines sistemas bei puikų ekraną.

Asus Zenbook Infinity

Dabar kompanija ASUS parodė dar vieną sprendimą – ultrabooką Zenbook Infinity, kuris įdomus tuo, jog naudoja ypač atsparų išorės poveikiui stiklą Gorilla Glass 3. Pastarojo panaudojimas nėra toks tradicinis, kaip buvo galima pamanyti iš pradžių: jei anksčiau Gorilla Glass saugodavo ekrano matricą, tai šį kartą inovatyvaus Corning ekrano trečioji versija saugo išorinį ekrano dangtį, kuris nešiojamuose kompiuteriuose, matyt, subraižomas žymiai dažniau, nei pats LCD ekranas.

Nors kompanijos atstovai nieko apie technines specifikacijas nepranešė (o ir patikrinti žurnalistams nedavė, ultrabooką aklinai įkalindami po stiklu), tačiau galima spėti, kad jis gaus Intel Haswell procesorių, tuo tarpu jo korpuso storis sudarys 15,5 mm. Taip pat žinoma, kad nešiojamas kompiuteris gaus keletą USB 3.0 lizdų, atminties kortelių skaitytuvą, micro-HDMI ir mini-DisplayPort vaizdo išvestis.

Apie Zenbook Infinity kainą gamintojas šiuo metu nieko negali pasakyti, tačiau pažadėjo, kad ultrabooas prekyboje pasirodys 2013 metų IV ketvirtyje. Reikia suprasti, kad norintys nupirkti Kalėdinių dovanų ką nors neįprasto, tikrai turės iš ko pasirinkti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos