Windows 8.1 Preview galima atsisiųsti per Windows Store


win-8-1-preview-screen

Kaip ir buvo žadėta, konferencijos BUILD 2013 pirmąją dieną vartotojai gavo galimybę atsisiųsti Windows 8.1 Preview versiją iš oficialaus Microsoft puslapio. Tai gali padaryti operacinės sistemos Windows 8 vartotojai, kurie gali gauti prieigą prie atnaujinimo, pasinaudoję šia nuoroda. Iš pradžių įdiegiama speciali programinė įranga, o sistemą perkrovus, vartotojas gauna prieigą prie atnaujinimo Windows 8.1.

Windows 8.1 Preview užima apie 2 GB; atnaujinimo įdiegimas pareikalaus keleto sistemos perkrovimų. Kadangi tai nėra galutinė produkto versija, galima parekomenduoti nenaudoti šios operacinės sistemos kaip pagrindinės. Microsoft duomenimis, Preview versijos pašalinimas nepalaikomas, o norintys tą padaryti, turės formatuoti sisteminį kaupiklį.

Tie, kurie naudojasi kitomis, nei Windows 8 operacinėmis sistemomis, galės pasinaudoti .ISO atvaizdais.

  • Atsisiųsti Windows 8.1 Preview iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos