Australijoje uždraustas Dead Island: Riptide reklaminis vaizdo klipas


Australijos rekliminių standartų biuras (ASB) uždraudė per televiziją rodyti Dead Island: Riptide reklaminį vaizdo klipą, kuriame yra savižudybių scenų. Reklamoje įsimylėjėliai sudužusioje jachtoje surengia sprogimą, kad netaptų juos apsupusių zombiių aukomis. Galiausiai ekrane pasirodo logotipas, kuriame raidę „I“ pakeičia ant medžio šakos pakabintas žmogaus lavonas.

dead-island-riptide-screen

Australijoje žaidimą platinanti kompanija All Interactive Entertainment ėmėsi ginti vaizdo klipą, tačiau nežiūrint į nesutikimą su ASB komisijos narių nuomone, pakeitė minėtą vaizdo klipo versiją į kitą.

Anksčiau lenkų studijos Techland sukurtos žaidimų serijos apie zombius taip pat buvo tapusios įvairių draudimų taikiniu, atsidurdavo įvairių skandalų sūkuryje. 2011 m. kovo mėnesį reitingų organizacija ESRB pareikalavo pakeisti originalaus Dead Island logotipą, kuriame taip pat buvo matyti medyje kabančio lavono siluetas. Tokiu būdu, amerikietiškoje žaidimo versijoje raidė „I“ buvo pakeista į stovintį zombį. Taip pat prieš tai kūrėjai buvo iškritikuoti dėl pirmojo CG-treilerio, kuriame į zombį pavirsta maža mergaitė.

Neliko be dėmesio ir specialus Dead Island: Riptide leidimas, pavadintas Zombie Bait Edition, kurioje sudėtyje buvo galima rasti kraujuotą moters kūno dalį. Kūrėjai atsiprašė už tokį iššaukiantį
marketinginį ėjimą, tačiau išskirtinė žaidimo redakcija vis tik pateko į parduotuvių lentynas.

4 komentarai (-ų)

  1. Ignas parašė:

    superinis zaidimas tas Dead Island labai smagu su draugais pazaist

  2. jonas parašė:

    Man tai tie zombiai jau vezi varo. Kaip dar jums nenusibosta tokiu zaidimu zaisti, nuo proto nusokt galima, jokios naudos

  3. zet parašė:

    grazus traileris


Kitos kategorijos naujienos