Blizzard nukelia Diablo III pirmojo DLC debiutą į 2014 metus


Kaip jau žinome, tarp kompanijos Blizzard sienų verda darbai ne tik prie MMORPG kodiniu pavadinimu Titan, tolimesniu World of Warcraft bei Starcraft II patobulinimu, tačiau ir prie pirmojo Diablo III papildymo.

Interneto portalas VentureBeat, remdamasis „neįvardintas, tačiau patikimais šaltiniais iš pačios Blizzard“, praneša, kad kompanijos vadovybė nutarė perkelti pirmąjį DLC į kitus metus. Tokiu būdu, iš tokių pranešimų reikia spręsti, kad papildymas vis tik turėjo debiutuoti dar šiemet.

diablo3-screen

Neatmetama galimybė, jog užlaikymas kažkaip susijęs su naujos Diablo III „vadovybės“ paskyrimu. Projektui nuo šiol vadovaus Josh Mosqueira. Anksčiau jis buvo atsakingas už šio projekto Playstation 3 variantą ir jau suspėjusį atlikti tam tikrų korektyvų į žaidimo balansą. Galima sakyti, kad būtent jo dėka buvo subalansuotas Diablo III aukcionas.

Tikėtina, kad Blizzard papildymo anonsą planuoja surengti lapkričio mėnesį įvyksiančiame renginyje BlizzCon. Kompanijos Blizzard atstovai kol kas nesiryžo komentuoti šaltinio publikuotos informacijos apie DLC nukėlimą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos