Žaidimas Call of Taburetka ragina kovoti prieš gruzinų gėjus, pasitelkiant taburetę


call-of-taburetka

Prieš porą savaičių Gruzijoje įvyko antigėjų demonstracija, kuri surengta kaip atsakas į prieš tai vykusias gėjų ir kitų seksualinių mažumų eitynes. Seksualinių mažumų atstovų buvo apie 50 žmonių, tuo tarpu priešininkų – keletas tūkstančių.

Tarp pasisakančių „Prieš“ buvo nemažai pravoslavų dvasininkų, tarp kurių pastebėtas vienas, kuris buvo nusiteikęs labai karingai – rankose jis nešėsi taburetę. Savaime suprantama, tai tapo puikia priežastimi sukurti žaidimą.

Žaidimas vadinasi Call of Taburetka, jį galima žaisti socialiniame tinkle Facebook. Esmė paprasta – norint vietovėje judėti į priekį, reikia laiku pasidarbuoti taburete, pravalant kelią pro priekyje einančias seksualines mažumas. Žaidimų autoriai specialiai visus įspėja, kad žaidimas nėra homofobinis, o tik atspindi tuos įvykius, kurie vyko gegužės 17 d.

Antra vertus, Facebook vartotojai jau renka balsus už tai, kad žaidimas būtų pašalintas iš socialinio tinklo, teigdami, jog jis skatina neapykantą seksualinių mažumų atžvilgiu. Savo ruožtu, žaidimo kūrėjai galvoja, kad derėtų uždrausti prieigą prie žaidimo visiems užsieniečiams – jie nesupranta žaidimo prasmės.

Beje, tikrąjį pravoslavų dvasininką su taburete rankoje galima pamatyti žemiau pateiktame vaizdo klipe:

Vienas komentaras

  1. kostas parašė:

    Prikolna situacija, tai geima prikolna padare, dabar bando prisikabinti. Jau kad tikram call of duty saudo zmones, tai jau visi pamirsta, bet kai geju uzkabina, jau pasaulio pabaiga


Kitos kategorijos naujienos